Партнерська програма

Станьте партнером одного з лідерів форекс-індустрії і почніть заробляти разом з TeleTrade.

Хочете почати свій власний бізнес, але у вас немає стартового капіталу? Приєднуйтесь до партнерської програми TeleTrade. Реєструйтеся, залучайте клієнтів і отримуйте прибуток!

Як працює партнерська програма TeleTrade

Ви залучаєте клієнтів до реєстрації в TeleTrade
Залучені вами клієнти здійснюють угоди
TeleTrade виплачує вам винагороду за кожну закриту угоду

Ви можете залучати клієнтів за допомогою свого власного сайту, блогу, сторінок в соціальних мережах або будь-яким іншим зручним для вас способом. Чим більше угод здійснюють залучені вами клієнти, тим більше заробляєте ви!

Станьте партнером TeleTrade
Maximum: 1000 symbols
25% від спреду
Ваша винагорода за кожну закриту угоду
1 день
Термін зарахування винагороди на ваш рахунок

TeleTrade надасть вам всі необхідні маркетингові матеріали та інструменти для відстеження торгової активності залучених вами клієнтів. Займайтеся тільки тим, що сприяє зростанню вашого прибутку, а решту ми візьмемо на себе!

Відео
Банери
Посадочні сторінки
Email-шаблони
Аналітика
Статті
Станьте партнером TeleTrade
Maximum: 1000 symbols
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2021. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок