ЗМІ про нас

24 грудня 2020

Велика Британія опинилася в ізоляції через новий штам COVID-19, Джо Байден зробив щеплення в прямому ефірі, а історія з Brexit добігає кінця. Чим ще запам'ятався короткий тиждень перед Різдвом?

3 грудня 2020

Обсяг вкладень фізичних осіб у ОВДП станом на 30 листопада 2020 року складає 8,86 млрд гривень

Про те, що все більше українців ризикують вкладатися у облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) говорить сама статистика. Тільки за останній тиждень листопада, згідно з даними НБУ, портфель ОВДП фізичних осіб зріс на 0,12 млрд.

27 жовтня 2020

Ринок ф’ючерсів на Українській біржі був запущений у серпні 2020 року і зараз знаходиться на початковому етапі свого розвитку — реальних угод поки мало, проте, перспектив багато

Заробляти на ф'ючерсі на курс гривні до долара США в Україні сьогодні, фактично може будь-хто.

2 жовтня 2020

Безумовно, найважливішою новиною на міжнародних ринках є повідомлення про ствердний результат тестів на COVID-19 у президента США Дональда Трампа та його дружини.

24 вересня 2020

Нафтовий ринок продовжує перебувати під тиском: з початку вересня марка Brent подешевшала більш ніж на 9%. Про це повідомляє аналітик ТелеТрейд Сергій Родлер.

“Минулого тижня спостерігалося зростання котирувань на тлі згортання виробництва в США через ураган Саллі. Частина платформ продовжує простоювати, так як біля берегів Мексиканської затоки почав формуватися новий тропічний шторм. 

18 вересня 2020

Головною подією тижня, що минає, було дводенне засідання ФРС, на якому було ухвалено рішення зберегти відсоткову ставку в діапазоні 0,00 — 0,25%.

Також прозвучали обіцянки тримати її на цьому рівні доти, доки темпи зростання інфляції не перевищуватимуть таргет у 2% упродовж тривалого часу.

18 вересня 2020

Аналітики прогнозують вимушене закриття неефективних компаній і збільшення частки великих гравців

В останні роки страховий ринок в Україні активно розвивався: так, в 2019 році його обсяг виріс на 20%. Причому таке зростання перестало бути інфляційним, адже за аналогічний період зростання споживчих цін сповільнилося до 4,1%.

12 вересня 2020

З початку вересня нафта на міжнародних майданчиках подешевшала більш ніж на 12% на тлі відсутності прогресу по боротьбі з коронавірусів. Число інфікованих в Індії, Іспанії, Великобританії і США продовжує зростати, що змушує інвесторів турбуватися щодо відновлення глобального попиту. 

4 вересня 2020

Інвестори продовжують уважно стежити за відновленням глобальної економіки після пандемії.

Зокрема йдеться про звіт щодо кількості первинних заявок на допомогу по безробіттю у США — їхня кількість скоротилася до 881 тис. осіб на звітному тижні, тоді як економісти очікували цифру 950 тис.

28 серпня 2020

Інвестори продовжують уважно стежити за тим, що відбувається у США. У четвер глава Федеральної резервної системи Джером Пауелл зміг запевнити ринки у відсутності планів щодо підвищення процентних ставок упродовж найближчих років.

1 / 13
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2021. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок