Думки
10.07.2020, 10:30

Нафта почала падати

Вчора ціни на нафту впали на 3% - це найбільше падіння за останні 2 тижні, що свідчить про те, що відновлення американської економіки стало сповільнюватися із зростанням другої хвилі пандемії та ізоляції міст.

Згідно з даними агентства Reuters попит на нафтопродукти в закритих містах США впав, хоча в інших регіонах на східному узбережжі продовжує відновлюватися. У цій ситуації багато залежатиме від статистики COVID-19.

Теоретично це падіння підтверджує мою гіпотезу про зниження нафти, яку я висловлював на протязі тижня в своїх оглядах і тут, хоча і чекав ціни вище і більш привабливі для продажу. У будь-якому випадку, вже зараз видно, що на нафті формується спспадаючий імпульс, після якого повинна послідувати корекція і, якщо сценарій буде виконуватися, то можна продавати нафту WTI.

Дана інформація не є індивідуально рекомендацією, носить лише інформаційний характер і не повинна розглядатися як пропозиція чи рекомендація до інвестування.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2021. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок