Думки
10.07.2020, 15:30

Рішення по процентній ставкі Банку Канади

Наступного тижня засідання Банку Канади (BoC) в липні відбудеться відповідно до графіка, на якому процентні ставки і деталі програми покупки активів не зміняться. В результаті увагу спостерігачів, ймовірно, буде зосереджено на мові, використовуваному в спілкуванні, і на економічних перспективах. Хоча вважається, що на обох фронтах є місце для обережного оптимізму, важко очікувати серйозних змін.

Що стосується процентних ставок, BoC неодноразово підкреслював, що вважає поточний рівень ефективним нижньою межею, тому очікується, що цей показник збережеться на наступному тижні. Дійсно, в своєму першому офіційному виступі на посаді глави банку Тіфф Маклая заявив, що BoC вважає, що негативні ставки «можуть призвести до збою в фінансових установах» і що у банку є «інші» варіанти стимулювання попиту в разі потреби.

Що стосується покупки активів, BoC відкликав деякі зі своїх рішень на своєму червневому зібранні, але на наступному тижні навряд чи будуть які-небудь подальші зміни. У своїх спостереженнях за 22 червня Маклая провів відмінність між короткостроковими надзвичайними заходами та програмами довгострокового стимулювання. Глава BoC, зокрема, високо оцінив існуючі програми кількісного пом'якшення, зазначивши, що в міру поліпшення функцій ринку «програми покупки активів стають джерелом грошових стимулів». Іншими словами, постійне поліпшення ситуації на ринку навряд чи призведе до зниження QE, враховуючи, що їх мета зараз полягає в тому, щоб забезпечити необхідний стимул.

Міжнародний валютний фонд в останньому економічному прогнозі включав оцінки по Канаді, що вказують на можливість зниження місцевого ВВП на 8,4% в 2020 році і відскік на 4,9% в 2021 році.


Дана інформація не є індивідуально рекомендацією, носить лише інформаційний характер і не повинна розглядатися як пропозиція чи рекомендація до інвестування.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2021. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок