Думки
13.07.2020, 08:22

Звітність після ізоляції і рішення по відсотковим ставками обіцяють гарячий тиждень

Минулого тижня я вже згадував про те, що баланс ФРС знижується і це може привести до зниження волатильності на ринку, проте варто враховувати той факт, що з цього тижня починається звітність за другий квартал і це перший повноцінний квартал, який пройшов в повній ізоляції в зв'язку з пандемією і, відповідно, багато хто схиляється до того, що дані по компаніям будуть негативні, що може привести до зниження фондового ринку і зростання сховищ, хоча вони і так ростуть.

Відповідно до звітів CFTC в рамках цього тижня можливо подешевшають євро, фунт, австралієць, також можливе зростання японської ієни, новозеландця і канадця.

Також весь тиждень буде насичений фундаментом:

зміна відсоткових ставок в Японії, Канаді, Британії та Європі.

Більш детально за прогнозами в відео тут.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2021. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок