Думки
17.07.2020, 09:39

Азіатські акції ростуть, нафту стабілізується і долар росте

Оскільки є надія на подальше поширення пакетів стимулів в економіку по всьому світу, так як реєструється все більше випадків коронавируса, акції Азії виросли сьогодні вранці, в той час як ф'ючерси на акції США відновилися.

Уважно вивчивши ринки, Reuters повідомила, що «найширший індекс акцій Азіатсько-Тихоокеанського регіону за межами Японії виріс на 0,5%, скоротивши чверть своїх 2% втрат в попередній день, в той час як японський Nikkei був практично без змін». Китайський індекс CSI300 виріс на 1,1 відсотка після падіння на 4,8% вчора.

На валютному ринку долар, мабуть, утримував «зростання по віднощенню до більшості валют», повідомили в Reuters, додавши, що євро є «помітним виключенням», оскільки його «підтримують надії на те, що європейські чиновники погодяться з заходами фіскального стимулювання» .

Що стосується нафти, ціни залишалися стабільними, оскільки відновлення попиту на паливо є невизначеним, що, швидше за все, знову викликано уважним наглядом за вірусними випадками, які вчора досягли рекордного рівня в США в 77 000 чоловік.

Дана інформація не є індивідуально рекомендацією, носить лише інформаційний характер і не повинна розглядатися як пропозиція чи рекомендація до інвестування.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2021. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок