ЗМІ про нас

31 жовтня 2021
Україна

Нещодавно стартував опалювальний сезон, і, на жаль, багато жителів багатоквартирних будинків, а іноді й цілих населених пунктів України отримали тепло з великим запізненням. З різних куточків країни досі надходять скарги абонентів на те, що у них опалювальний сезон ще не розпочався. Ще пощастило, що нинішня осінь, принаймні перші її два місяці, відносно тепла.

23 червня 2021
Україна

Нафтові котирування знаходяться на максимальних позначках за два останні роки – 75 доларів за барель, завдяки збереженню позитивних настроїв на ринку. Що в цьому зв’язку варто очікувати на заправках України, розповів UA-Times аналітик TeleTrade Сергій Родлер.

10 червня 2021
Україна

В даний момент на нафтовому ринку переважає сильний оптимізм: в середу котирування виросли до максимальних з травня 2019 року відміток. Що варто очікувати далі, розповів UA-Times Сергій Родлер, аналітик TeleTrade.

3 червня 2021
Україна

Індекс S&P 500 знаходиться поблизу історичних максимумів на тлі надій на відновлення американської економіки завдяки урядовим стимулам, а також в розрахунку на активні витрати споживачів, які за час карантину накопичили величезні суми. Огляд світового ринку цінних паперів надав UA-Times Сергій Родлер, аналітик TeleTrade.

25 травня 2021
Україна

Криптовалютний ринок намагається прийти в себе після різкого обвалу котирувань на минулого тижня. Також інвестори все ще намагаються оцінити наслідки недавніх заборон в Китаї. Що варто очікувати в найближчий тиждень на ринку віртуальної валюти, розповів UA-Times аналітик TeleTrade Сергій Родлер.

20 травня 2021
Україна

Основні фондові індекси знижувалися на початку тижня на тлі ознак зростання інфляційного тиску. Що можна очікувати найближчим часом на ринку цінних паперів, розповів UA-Times аналітик TeleTrade Сергій Родлер.

11 травня 2021
Україна

Ключовою подією на світовому ринку цінних паперів є публікація свіжих даних по числу нових створених робочих місць поза сільським господарством у США. Аналітики прогнозували зростання показника на 978 тисяч, тоді як реальні цифри виявилися набагато нижче – 266 тисяч. 

6 травня 2021
Україна

В останні дні вартість бензину по країні стабілізувалася, в тому числі завдяки зміцненню курсу гривні і зниженню напруженості на кордоні з Росією. Що варто очікувати на ринку палива, розповів UA-Times аналітик TeleTrade Сергій Родлер.

23 квітня 2021
Україна

Згідно з даними університету Джонса Хопкінса, загальна кількість заражених COVID-19 у світі на ранок п'ятниці склала 144 млн 741 тис. 808 осіб. Число померлих досягло 3 млн 71 тис. 834 особи.

16 квітня 2021
Україна

Головна подія тижня — пряме розміщення акцій американської криптобіржі Coinbase на Nasdaq. Воно привернуло підвищену увагу до цифрових активів, зокрема біткоїнів і токенів інших бірж. До кінця першого торгового дня ринкова вартість компанії зросла до $86 млрд. Це втричі вище, ніж капіталізація Nasdaq (крім однойменної біржі, їй належать ще вісім торгових майданчиків), де проходило розміщення.

1 / 15
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2021. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок