ЗМІ про нас

16 квітня 2021

Головна подія тижня — пряме розміщення акцій американської криптобіржі Coinbase на Nasdaq. Воно привернуло підвищену увагу до цифрових активів, зокрема біткоїнів і токенів інших бірж. До кінця першого торгового дня ринкова вартість компанії зросла до $86 млрд. Це втричі вище, ніж капіталізація Nasdaq (крім однойменної біржі, їй належать ще вісім торгових майданчиків), де проходило розміщення.

25 березня 2021

Свіжий огляд по акціях іноземних компаній зробив для Ua-Times Сергій Родлер, аналітик TeleTrade.

Обстановка в Європі зараз далека від ідеальної. Еммануель Макрон вводить новий 4-тижневий карантин в Парижі, а Ангела Меркель розглядає посилення обмежень в Німеччині. 

17 березня 2021

Інвестори продовжують вкрай уважно стежити за тим, що відбувається на американському ринку, де зберігається тиск на акції технологічних компаній, які були головними бенефіціарами закритої економіки. Огляд по акціях іноземних компаній надав UA-Times аналітик TeleTrade Сергій Родлер.

3 березня 2021

На нафтовому ринку спостерігається невелика корекція, але навіть з урахуванням неї сировина продовжує коштувати дорого. З початку року котирування виросли на 24% і знаходяться на рівні осені 2019 року – близько 63 доларів за барель марки Brent. Короткостроковий прогноз по ринку палива дав UA-Times аналітик TeleTrade Сергій Родлер.

1 березня 2021

У грудні-лютому валютний ринок показав підвищену волатильність, досягнувши на міжбанку локальних максимумів вартості долара 12 січня на рівні 28,58 грн/долар, мінімумів 9 лютого 27,56 грн/долар

26 лютого 2021

Американські фондові індекси й далі знижуються на тлі зростання прибутковості державних облігацій США. Прибутковість 10-річних трежеріс досягла 1,45% — максимальної позначки за останні 12 місяців. Чим вище цей показник, тим менш привабливими здаються акції.

24 лютого 2021

Нафтові котирування продовжують триматися поблизу максимальних відміток з січня 2020 року. За перші два місяці поточного року вони зросли майже на 20% на тлі зусиль експортерів, які продовжують стримувати бурову активність, і поліпшення глобальної епідеміологічної обстановки. Що можна очікувати в найближчий тиждень, розповів UA-Times аналітик TeleTrade Сергій Родлер

10 лютого 2021

Середня вартість бензину в країні продовжує зростати. Головна причина – відновлення нафтового ринку. Що варто очікувати найближчим часом на ринку палива, розповів UA-Times аналітик ТелеТрейд Сергій Родлер.

4 лютого 2021

Середня вартість бензину по країні продовжує зростати. Головним чином на ціни впливає ситуація на нафтовому ринку: в січні барель марки Brent подорожчав на 7,8%, а за перші дні лютого – ще на 3,6%. В даний момент котирування знаходяться на максимальному рівні за останні 12 місяців. Про прогноз на найближчий час розповів UA-Times Сергій Родлер, аналітик ТелеТрейд.

27 січня 2021

Середня вартість бензину в країні зростає, так як нафтові котирування і курс гривні продовжують триматися поблизу максимальних відміток. Що варто далі очікувати на ринку палива, розповів UA-Times аналітик ТелеТрейд Сергій Родлер.

1 / 14
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2021. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок