Думки
16.07.2020, 09:53

Зростання економіки Китаю, в той час як напруженість у відносинах з США все ще посилюється

Після того, як в більшості країн світу відбувся різкий спад в перші місяці року, в кінці другого кварталу число цих економік почала зростати. Сьогодні було оголошено, що однією з цих економік є Китай.

За даними Reuters, у другому кварталі Китай повернувся до моделей зростання, але «внутрішнє споживання та інвестиції залишалися слабкими, оскільки шок від Коронавірусної кризи наголосив на необхідності в додатковій політичній підтримкці для прискорення відновлення». Агентство Reuters повідомило, що той факт, що дві найбільші економіки світу як і раніше відчувають напруженість через торгівлю, також є проблемою в Китаї і може привести до падіння азіатської частки.

Національне бюро статистики опублікувало дані, що показують, що валовий внутрішній продукт виріс у другому кварталі на 3,2%, що перевищило 2,5-відсотковий прогноз опитування Reuters. Незважаючи на те, що це так, зростання є «найслабшим за всю історію зростанням і пішло за різким спадом на 6,8% в першому кварталі», додав Reuters.


Дана інформація не є індивідуально рекомендацією, носить лише інформаційний характер і не повинна розглядатися як пропозиція чи рекомендація до інвестування.

  • Ім'я: Сергей Родлер
Котирування
Назва Продаж Купівля Час
AUDUSD
EURUSD
GBPUSD
NZDUSD
USDCAD
USDCHF
USDJPY
XAGEUR
XAGUSD
XAUUSD
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2021. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок