• Головна
  • Аналітика
  • Новини
  • Президент ФРС Бостона Розенгрен: риски снижения ставок еще больше повышают цены на рисковые активы
Новини
20.09.2019, 13:19

Президент ФРС Бостона Розенгрен: риски снижения ставок еще больше повышают цены на рисковые активы

  • Снижение ставок побуждает домохозяйства и фирмы брать на себя слишком много рычагов

  • Дополнительные монетарные стимулы не нужны для экономики, где рынки труда уже напряжены

Розенгрен показал четыре диаграммы:

  1. Безработица ниже естественного уровня безработицы

  2. Ставка ФРС ниже долгосрочной оценки ФРС 

  3. Ставка по федеральным фондам ниже уровня инфляции

  4. Коэффициент отношение долга к EBITDA - показатель долговой нагрузки на организации, ее способности погасить имеющиеся обязательства, разнообразный


Информационно-аналитический отдел TeleTrade 

+38 (044) 230-86-77
Технічна підтримка: 0 800 501 633
Рус Укр
+38 (044) 230-86-77

© 2000-2020. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Полезные новости
в соцсетях и мессенджерах Выберите свой способ
подключиться!
Введіть запит
Зворотний дзвінок