Новини
20.09.2019, 14:40

Еврозона: доверие потребителей умеренно выросло в сентябре

Европейская комиссия сообщила, что потребительская уверенность в еврозоне улучшилась в августе, и оказалась выше средних прогнозов экспертов.

Согласно отчету, предварительный индекс потребительского доверия вырос в сентябре до -6,5 пункта с -7,1 пункта в августе. Экономисты ожидали, что индекс составит -7,0 пункта.

Кроме того, в отчете сообщалось, что индекс доверия потребителей в ЕС в сентябре вырос на 0,6 пункта, до -6,4.

Стоит подчеркнуть, что оба показателя находятся значительно выше их долгосрочных средних значений - на уровне -10,7 и -10,0 соответственно.

Окончательные данные по уверенности потребителей, наряду с индексом настроений в экономике и индексом настроений в деловых кругах, будут опубликованы 27 сентября.


Информационно-аналитический отдел TeleTrade

+38 (044) 230-86-77
Технічна підтримка: 0 800 501 633
Рус Укр
+38 (044) 230-86-77

© 2000-2020. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Полезные новости
в соцсетях и мессенджерах Выберите свой способ
подключиться!
Введіть запит
Зворотний дзвінок