Baker Hughes: общее число работающих буровых установок в США снова снизилось | 15 листопада 2019 18:20
15.11.2019, 18:20

Baker Hughes: общее число работающих буровых установок в США снова снизилось

Отчет нефтесервисной компании Baker Hughes показал: с 9 по 15 ноября количество активных буровых установок по добыче нефти в США упало на 10 единиц, и составило 674 единицы. Это было четвертое снижение подряд. Напомним, годом ранее количество установок составляло 888 штук. Количество установок по добыче газа снизилось на 1 штуку, до 129 единиц. Общее число буровых установок (газовых, нефтяных и прочих) сократилось на 11 штук, составив 806 штук.

Напомним, по итогам недели, завершившейся 8 ноября, общее число буровых установок в стране снизилось на 5 штук, и составило 817 единиц. Количество нефтяных установок упало на 7 штук, до 684 единицы. Между тем, число газодобывающих установок осталось на уровне 130 штук.

В настоящее время нефть марки West Texas Intermediate торгуется на уровне $57.71 (+1.48%) по сравнению с $57.73 до публикации данных.


Информационно-аналитический отдел TeleTrade

+38 (044) 230-86-77
Технічна підтримка: 0 800 501 633
Рус Укр
+38 (044) 230-86-77

© 2000-2020. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Полезные новости
в соцсетях и мессенджерах Выберите свой способ
подключиться!
Введіть запит
Зворотний дзвінок