Відгуки про Телетрейд, відгуки про Forex від клієнтів компанії

Телетрейд цінує кожного свого клієнта і прагне надати найвищу якість послуг, в числі яких вигідні програми для партнерів, різноманітні освітні програми, що включають в себе безкоштовні курси, майстер-класи, тренінги та семінари. Також клієнтам пропонується добірка свіжих новин та аналітики Teletrade, сучасне програмне забезпечення та економічний календар Форекс.

Відгуки про Телетрейд від клієнтів компанії підтверджують високу якість послуг, що надаються брокером, а також бездоганну репутацію компанії, підкріплену декількома десятками міжнародних нагород і сертифікатів. Серед них такі престижні премії, як «Компанія року» в різних номінаціях, «Експерт року на фінансовому ринку», «Форекс-брокер», «Європейська якість» та інші.

Відгуки про діяльність будь-якої компанії є обличчям цієї компанії і предметом її найбільшої гордості. Брокерська компанія Телетрейд — не виняток.

Телетрейд: відгуки старих клієнтів — допомога для нових

Відгуки про Телетрейд допомагають новим учасникам проекту дізнатися докладніше про діяльність компанії, заглибитися в нюанси робочого процесу, а також зрозуміти суть професії трейдера. Завдяки відгукам і коментарям про Teletrade новачки можуть познайомитися з давніми клієнтами компанії і поспілкуватися з ними у неформальній обстановці.

Для тих людей, які тільки планують розпочати співпрацю з Телетрейд, відгуки клієнтів і співробітників можуть бути вкрай корисними, оскільки чужий досвід є безцінним, як позитивний, так і негативний.

У розділі «Телетрейд відгуки» можна почитати думки і коментарі від сотень клієнтів, які вдячні компанії за допомогу в розвитку бізнесу, за індивідуальний підхід до кожного клієнта, за ексклюзивність навчальних програм, за можливість кар'єрного росту та багато іншого. Адже завдяки Телетрейд тисячі людей змогли добитися успіху і зараз живуть в достатку, щомісяця отримуючи стабільний прибуток.

Телетрейд: відгуки клієнтів — обличчя компанії

У розділі сайту «Телетрейд відгуки» кожен клієнт має можливість залишити свій відгук, ознайомитися з відгуками інших користувачів сайту, а також висловити власну думку, що стосується роботи в рамках проекту Teletrade. Крім того, в цьому розділі сайту можна почати розмову з цікавим співрозмовником, залишити коментар до будь-якого відгука.

В свою чергу, брокерська компанія Телетрейд вдячна кожному клієнту, який співпрацює з компанією і залишив коментар про свій досвід роботи в ній. Всі відгуки про Телетрейд завжди публікуються на нашому сайті, незалежно від того, позитивні вони чи негативні. Завдяки цьому кожен потенційний клієнт може сформувати для себе чітке уявлення про роботу компанії і прийняти зважене рішення про співпрацю з Teletrade.

Руслан Семко
29 червня 2021
Користуюся аналітикою TeleTrade вже 5 років. Що можу сказати ... Пробував багато джерел, але тільки тут виходить найвищий відсоток прибуткових угод!
Руслан Семко
Investor_22
23 червня 2021
Вітаю всіх! Нещодавно дізнався про те, що ТелеТрейд запустили новий тип рахунку. Я вже кілька років торгую CFD на акції. І тепер вони доступні без кредитного плеча. І ніяких додаткових комісій! Переходжу на Invest MT5.
Investor_22
Top Trader
21 червня 2021
Ця компанія на ринку вже 26 років, за довгий час існування був напрацьований колосальний досвід. Експертність TeleTrade не викликає сумнівів! Я особисто знайомий з консультантами ТТ, і при необхідності завжди звертаюся до них!
Top Trader
Олег Євдокімов
17 червня 2021
Я хотів заробляти в трейдингу, але не володію навичками технічного аналізу, а довіряти свій рахунок в управління бажання немає! Рішенням стали торгові сигнали. Спочатку користувався тими, що у вільному доступі, на сайті компанії оновлюються регулярно. Потім дізнався, що можна посилити їхній ефект. Перейшов в закриту групу по підписці. Дійсно, різниця є!
Олег Євдокімов
Андрій К.
15 червня 2021
Всім привіт, вирішив брати участь в акції Інвест Старт 2.0, хоча реального досвіду у мене небагато. Торгую по тренду на денному графіку в ковзної середньої з періодом 8. За 2,5 місяці зробив 5 угод на 800 пунктів руху ціни. Так виявилося просто виконати торговий оборот ... Тепер чекаю свій прибуток по акціях!)
Андрій К.
Сергій
14 червня 2021
У TeleTrade величезний вибір торгових інструментів, і до того ж, можна отримати прогнози аналітиків. Тут їх багато, і є по кожному напрямку свій. Можна торгувати акціями, нафтою або будь-якими іншими ресурсами, і при цьому заручитися підтримкою фахівця, який проаналізує ринок і дасть якісний прогноз. Це, до речі, полегшує життя тим, хто хоче спробувати новий інструмент, але боїться збитків, так як не знає його специфіку ...
Сергій
Ганна
29 травня 2021
Вітаю! Хочу поділитися відгуком про навчання в ТелеТрейд. Дуже сподобалось! Досвідчений викладач, практикуючий трейдер. Інформацію давав простою і доступною мовою. Не шкодував власних секретів :) Було багато практики, кожне питання розбирали до дрібниць. Зручний для мене формат онлайн. Недарма кажуть, що навчання в ТелеТрейд одне з найсильніших!
Ганна
Людмила Олександрова
24 травня 2021
Всім привіт, я Людмила, трейдер-початківець. Може хтось підкаже форум, де спілкуються наші однодумці? Поділюся своїми результатами, зараз отримую практичні навички на демо-рахунку в ТТ, шукаю свою оптимальну стратегію. Вже є перші результати: + 20% прибутку від торгівлі. Сподіваюся повторити і закріпити цей успіх на реальних грошах. Всім удачі!
Людмила Олександрова
Максим
19 травня 2021
Всім привіт! На торговому рахунку ТТ у мене були кошти в розмірі 600 дол. Але я давно не торгував, все руки не доходили. І ось нещодавно компанія мені пропонує взяти участь в акції Інвест Старт. Розміру мого депозиту достатньо, щоб отримати акції Pfizer в подарунок. Приємна несподіванка! Вдячний компанії, що вони пам'ятають і піклуються про всіх клієнтів.
Максим
Ігор
18 травня 2021
Практикую автоматичну торгівлю на платформі МетаТрейдер 4 з брокером TeleTrade. Для моїх інструментів передбачено плаваюче кредитне плече. Воно регулярно перераховується з метою зменшення. За рахунок цього мені вдалося знизити ризик перевитрати коштів на депозиті. Рекомендую ТТ!
Ігор
Анатолій Володимирович
17 травня 2021
Я трейдер зі стажем, останнім часом захопився криптовалютою. Завжди користувався рахунком Стандарт у ТТ. Для мене дуже зручно, що я можу використовувати аналогічні умови для торгівлі цифровими активами. Потрібно було тільки завести криптовалютний гаманець. Сьогодні відбулося успішне зняття прибутку. Рекомендую ТелеТрейд!
Анатолій Володимирович
Іван
16 травня 2021
TeleTrade - надійний брокер, з яким я заробляю вже більше 10 років. Всім рекомендую цю компанію, як одну з найкращих на ринку.
Іван
Панянка
30 квітня 2021
Нещодавно у мене з'явилася можливість відкрити VIP-рахунок. Я пасивний інвестор, але маю досить високий рівень знань про цю сферу. Довго вивчала пропозиції на ринку, в результаті зробила вибір TeleTrade. Сподобалося те, що компанія відшкодовує негативні свопи, накопичені за угодами. Комісії нівелюються бонусами. Маю пріоритет у виконанні заявок на виведення прибутку. Приємний і корисний плюс - індивідуальні консультації від провідних експертів. Поки всім задоволена!
Панянка
Elya
30 квітня 2021
У 2021 році послуги ТТ актуальні як ніколи, адже багато людей сьогодні знаходяться в пошуку антикризових джерел доходу. Фінансові ринки дозволяють добре заробляти навіть в умовах невизначеності, а компанія TeleTrade є надійним і стабільним провідником у світ великих грошей!
Elya
Анатолій
29 квітня 2021
Секрет успіху цієї компанії, на мій погляд, полягає в тому, що вона пропонує найвигідніші умови для отримання прибутку і завжди рухається на крок попереду конкурентів.
Анатолій
Інна Михайлова
28 квітня 2021
Вкрай неприємно, коли читаю негатив про ТТ в Інтернеті. Для мене як юриста, очевидно, що це інформаційна атака з боку недоброзичливців, можливо конкурентів. ТТ веде прозору і законну діяльність під наглядом управління з фінансового регулювання SVG FSA. А також працює відповідно до директиви Євросоюзу MiFID. Плюс у брокера є ліцензія CySEC.
Інна Михайлова
Сергій
27 квітня 2021
Хочу поділитися, відкрив новий рахунок в TeleTrade ECN. Отримав більш швидке виконання заявок і точну відповідність ринковим котируванням, роблю угоди навіть поза торговельними сесіями та з мінімальним спредом. Я використовую валюти і фондові індекси, але доступні також нафта і дорогоцінні метали.
Сергій
Володимир В'ячеславович
25 квітня 2021
Трейдинг вже не такий складний, як раніше. З'явилося більше можливостей. Це і торгівля онлайн, і різні нові сервіси. Я для себе відкрив торгові сигнали. Аналітики ТТ вивчають ринок, знаходять можливості для здійснення угод і публікують їх у телеграм-каналі. Залишається тільки дотримуватися рекомендацій і торгувати з прибутком!
Володимир В'ячеславович
Ігор
17 квітня 2021
Нещодавно відвідав вебінар від ТелеТрейд, присвячений акції Інвест Старт. Дуже сподобалося, все розклали по поличках. Мене і раніше цікавила ця акція, адже можна отримати інвестиції в подарунок. Тепер всі питання відпали. Буду заробляти без ризику!
Ігор
Алік
14 квітня 2021
В ТТ працюють найкращі співробітники! Регулярно стежу за оглядами фінансових ринків від експертів компанії. А технічний аналіз позбавляє мене від необхідності витрачати свій час. Рідко де можна зустріти такий рівень професіоналізму. Рекомендую!
Алік
Микола
10 квітня 2021
Тим, хто шукає собі брокера, я рекомендую ТелеТрейд. Найсильніші сторони компанії це фінансова аналітика та навчання. Я почав буквально з нуля, а тепер вже самостійно торгую на реальних грошах.
Микола
Іван
4 квітня 2021
Торгую з брокером вже 6 років. Були різні моменти, але незмінно завжди стабільний виведення коштів, без затримок!
Іван
Олександр
23 березня 2021
Протягом березня використовував можливість торгівлі без свопів. Отримав реальну вигоду, заощадивши на комісії брокера Телетрейд!
Олександр
Сергій
22 березня 2021
Я людина нерішуча, але перспектива стати інвестором дуже вже приваблює! Побачив рекламу від TeleTrade, що з ними можна інвестувати без ризику. Тобто, якщо акції ростуть в ціні, компанія платить чистий прибуток. А якщо вартість активів знижується TeleTrade компенсує цей збиток за власний рахунок! Всім рекомендую звернути увагу на акцію Invest Start!
Сергій
Top Investor
17 березня 2021
TeleTrade дійсно унікальна компанія! Тільки з ними можна заробити на вакцині від COVID-19! Звучить незвично, але це правда! Я поповнив рахунок і мені відкрили подарункову угоду з акціями Pfizer. А це, якщо ви не знаєте, компанія-розробник вакцини. Очікую зростання акцій цієї компаній і сподіваюся на хороший прибуток!
Top Investor
Катерина
15 березня 2021
Дівчата, якщо ви все ще не наважуєтеся спробувати себе в "чоловічому світі" фінансів, рекомендую вам почати саме з TeleTrade. Тільки тут ви знайдете унікальні можливості для заробітку. Наприклад, акція, приурочена до 8 березня. Протягом місяця можна торгувати без комісії акціями світових компаній, якими керують жінки. Це і Facebook, і AMD, Hewlett Packard і ще Walmart. Приємно, що компанія приділяє увагу жінкам!
Катерина
Иван
1 березня 2021
На своєму досвіді зрозумів що почати торгувати на Форексі і інших фінансових ринках дуже просто. Для цього я пройшов реєстрацію, відкрив рахунок, встановив термінал і прив'язали його до рахунку. Вуаля! Вирішив торгувати CFD на криптовалюта. Чекаю результату)
Иван
Newbіe
1 березня 2021
А хто використовував торгових роботів, поділіться досвідом! Дуже цікаво спробувати. Що потрібно для цього? Я новачок
Newbіe
Роксолана
1 березня 2021
Сервіс позиціонує себе як надшвидкісний механізм пропорційного копіювання торгових угод. Але не всі угоди трейдерів будуть прибутковими, це ж зрозуміло! Мені трейдер встановив комісію 10%, тобто від останньої угоди я заплатила 15 доларів. Вважаю це справедливо)
Роксолана
Максим Степанов
29 січня 2021
Зараз проходжу безкоштовне навчання в ТТ, поки все подобається! Все простою і доступною мовою пояснюється, а головне, що програма цікава. Хто вже проходив курси, поділіться враженнями! Вдалося застосувати знання на практиці ?? Планую відкривати демо-рахунок.
Максим Степанов
1 / 8
Залишити відгук
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2021. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок