Відгуки про Телетрейд, відгуки про Forex від клієнтів компанії

Телетрейд цінує кожного свого клієнта і прагне надати найвищу якість послуг, в числі яких вигідні програми для партнерів, різноманітні освітні програми, що включають в себе безкоштовні курси, майстер-класи, тренінги та семінари. Також клієнтам пропонується добірка свіжих новин та аналітики Teletrade, сучасне програмне забезпечення та економічний календар Форекс.

Відгуки про Телетрейд від клієнтів компанії підтверджують високу якість послуг, що надаються брокером, а також бездоганну репутацію компанії, підкріплену декількома десятками міжнародних нагород і сертифікатів. Серед них такі престижні премії, як «Компанія року» в різних номінаціях, «Експерт року на фінансовому ринку», «Форекс-брокер», «Європейська якість» та інші.

Відгуки про діяльність будь-якої компанії є обличчям цієї компанії і предметом її найбільшої гордості. Брокерська компанія Телетрейд — не виняток.

Телетрейд: відгуки старих клієнтів — допомога для нових

Відгуки про Телетрейд допомагають новим учасникам проекту дізнатися докладніше про діяльність компанії, заглибитися в нюанси робочого процесу, а також зрозуміти суть професії трейдера. Завдяки відгукам і коментарям про Teletrade новачки можуть познайомитися з давніми клієнтами компанії і поспілкуватися з ними у неформальній обстановці.

Для тих людей, які тільки планують розпочати співпрацю з Телетрейд, відгуки клієнтів і співробітників можуть бути вкрай корисними, оскільки чужий досвід є безцінним, як позитивний, так і негативний.

У розділі «Телетрейд відгуки» можна почитати думки і коментарі від сотень клієнтів, які вдячні компанії за допомогу в розвитку бізнесу, за індивідуальний підхід до кожного клієнта, за ексклюзивність навчальних програм, за можливість кар'єрного росту та багато іншого. Адже завдяки Телетрейд тисячі людей змогли добитися успіху і зараз живуть в достатку, щомісяця отримуючи стабільний прибуток.

Телетрейд: відгуки клієнтів — обличчя компанії

У розділі сайту «Телетрейд відгуки» кожен клієнт має можливість залишити свій відгук, ознайомитися з відгуками інших користувачів сайту, а також висловити власну думку, що стосується роботи в рамках проекту Teletrade. Крім того, в цьому розділі сайту можна почати розмову з цікавим співрозмовником, залишити коментар до будь-якого відгука.

В свою чергу, брокерська компанія Телетрейд вдячна кожному клієнту, який співпрацює з компанією і залишив коментар про свій досвід роботи в ній. Всі відгуки про Телетрейд завжди публікуються на нашому сайті, незалежно від того, позитивні вони чи негативні. Завдяки цьому кожен потенційний клієнт може сформувати для себе чітке уявлення про роботу компанії і прийняти зважене рішення про співпрацю з Teletrade.

3 жовтня 2019
З Телетрейд я став працювати коли проходив у них навчання онлайн. Мені все тоді сподобалося і з тих пір я торгую і задоволений.
Володимир
мій вибір - Телетрейд
2 жовтня 2019

Добрий день всім, мене звати Олена. Уже п'ять років я активно веду торговельну діяльність на ринку форекс через європейського брокера Телетрейд. Брокер дає хороші торгові умови, різні програми лояльності, також приємним сюрпризом до дня народження - додаткові бонуси на рахунок. Рекомендую європейську якість - Телетрейд.

Олена

2 жовтня 2019
Мені в Телетрейд подобається підхід до навчання. Я домогосподарка, чоловік не хоче щоб я працювала, а розвиватися необхідно. Я вдячна подрузі, яка привела мене в офіс Телетрейд. Мене навчав хлопець, я захоплена його знаннями. Він торгує і зміг навчити всьому виходячи зі свого досвіду. Чоловік не проти моєї торгівлі. Навіть виступив інвестором. Він сказав, що у нього є знайомі, які торгують в Телетрейд і йому можна довіряти!
Альбіна
2 жовтня 2019
За час роботи з Телетрейд я пройшов мені здається абсолютно все, щоб прийти до того що зараз маю. Починав звичайно вивчати самостійно трейдинг поки не прийшов до своєї торгової стратегії. Мені дуже подобається процес заробітку, але за останній рік змінилося все тому що я на основній роботі пішов на підвищення і у мене не вистачає часу просто аналізувати ринок. Завдяки проекту синхронна торгівля я продовжую заробляти, але вже пасивно. Дуже крутий проект!
Володимир
1 жовтня 2019
Компанія дуже хороша і знайомий з ними давно, після того як мене дуже засмутили мої два попередніх брокера, вирішив змінити їх і прийняв рішення попрацювати з Телетрейд. Уже працюю 6 місяців і сам торгую в проекті, додатково з двома трейдерами пасивно заробляю. Класний проект придумали, хороші умови і можливість в будь-який час контролювати свій рахунок і прибутковість. Зараз працюю тільки з одним брокером і мене все влаштовує.
Олег
30 вересня 2019
Телетрейд знайшов за допомогою рекламної компанії. Шукав альтернативу банківським депозитом. Сподобалося те, що гроші зберігаються в надійних міжнародних банках, доступ до них я маю 24 години на добу, можливість зняти гроші в будь-який момент, і самий жирний плюс, що можна заробляти і примножувати їх.
Іван
30 вересня 2019
Телетрейд дає хороший сервіс синхронна торгівля, я дуже задоволений співпрацею, тому що мій профіт становить 30% за останній місяць.
Кирило
27 вересня 2019
Мене вже ніхто не переконає поміняти брокера. У Телетрейд все чітко: хочеш заробляти - вибирай, що тобі зручно. Подобатися, що в компанії добре інформовані співробітники, які працюють зі мною на повну віддачу. Рекомендую!
Микола
27 вересня 2019
Я починав роботу на фінансовому ринку зі своїм другом в Телетрейд. Ми разом вивчали трейдинг ... і постійно один одному підказували) вже більше 5 років ми з Телетрейд. Тільки він продовжує працювати як трейдер і самостійно заробляє на фінансовому ринку, а я більше розвиваю свій пасивний дохід за допомогою проекту в Телетрейд під назвою синхронна торгівля. Я там вибрав учасника за своїми критеріями і зараз за фактом я заробляю разом з ним. Дуже крутий проект як на мене !!! Рекомендую !!!
Владислав
мій вибір - Телетрейд
26 вересня 2019
Всім добрий день, мене звати Тетяна. Для торгівлі на біржі я вибрала собі європейського партнера - брокера Телетрейд. Мій вибір не випадковий, адже брокер має ліцензування в Європі і власний страховий фонд. Також у брокера немає жодного штрафу від регулятора. Тому сумнівів у надійності брокера у мене немає. Рекомендую до співпраці.
Тетяна
синхронна торгівля з Телетрейд
26 вересня 2019
Всім привіт, мене звуть Степан. За рекомендацією свого брата я став торгувати з брокером Телетрейд. Пару років я спостерігав за торгівлею брата, я бачив, що брокер без затримок виводить гроші, і це показує, що брокер чесний перед своїми клієнтами. Рекомендую.
Степан
26 вересня 2019
З дитинства мені хотілося дізнатися більше про людей які орудують мільйонами і торгувати як вони акціями, золотом і нафтою, але не знав де і як це робити. Шість років тому вже розуміючи що можна працювати з брокерами і заробляти на цьому напрямку я натрапив на сайт компанії Телетрейд і там пройшов навчання як трейдер. Зараз вже 3 роки активно торгую самостійно і за останній рік завдяки своєму досвіду і постійно розвиваються знань заробив на нову квартиру і машину. Добре що є зараз такі можливості і тепер сам працюю на себе.
Олег
25 вересня 2019
Познайомився з компанією Телетрейд завдяки своїй дружині. Обидва ми будучи тоді ще не одружені, шукали можливості заробітку грошей і примноження капіталу. Моя майбутня дружина мене запросила на презентацію компанії, мовляв пішли послухаєш, що за тема, відмовити природно я не міг. Інформація виявилася дуже корисною і цікавою. Обидва пройшли навчання, і стали торгувати на реальному рахунку. Трейдинг став одним з основних джерел нашого доходу.
Олег
25 вересня 2019
Телетрейд досить міцно закріпився як одна з найнадійніших компаній серед брокерів. Я торгую з ними більше двох років і дуже задоволений їх сервісом.
Кирило
24 вересня 2019
Перша компанія з якої почав працювати як з брокером це Телетрейд. Коли починав торгувати особливо не було вибору тому було це більше п'ятнадцяти років тому. З тих пір багато часу пройшло, пробував працювати і вивчав продукти інших брокерів, але так як Телетрейд постійно розвивається і вдосконалюється, то міняти нічого не планую. Хороша і стабільна компанія.
Станіслав
23 вересня 2019
Навчався і працюю на своєму рахунку через TeleTrade. Якщо щось не виходить потрібно знайти причину, чому не виходить. В офісі завжди допомагають розібратися в причинах мінусових угод. Завжди підкажуть і допоможуть в роботі. В офісі можна торгувати з менеджерами та іншими трейдерами компанії.
Тарас
23 вересня 2019
Починав вивчати фінансові ринки ще в 2015 році самостійно. Довгий час шукав для себе і торгову стратегію і нормального брокера. І добре, що в 2016 році почав працювати з брокером Телетрейд. Дуже круті умови роботи з цим брокером. Тут круто, що є величезна кількість інструментів для заробітку. Я в основному спеціалізуюся на сировинному ринку. Це що стосується самостійної торгівлі, а півроку тому відкрив для себе проект синхронна торгівля. Я дуже довго аналізував роботу учасників в проекті і вирішив інвестувати під пасивний дохід. Результат мене поки влаштовує.
Гриша
Брокер Телетрейд
20 вересня 2019
Привіт всім, мене звати Мирон. Я працюю з проектом синхронної торгівлі від європейського брокера Телетрейд. Тут же на сайті можна ознайомитися з умовами по проекту, переглянути анкети учасників і вибрати вподобаного, підключитися до нього і отримувати відповідний прибуток.
Мирон
20 вересня 2019
Про навчання в Телетрейд мені розповіла подружка і запропонувала з нею разом займатися. Пам'ятаю перше заняття мені настільки складним здалося, нові слова, якась програма для торгів, купа значків незрозумілих. Зараз все це згадуємо з легкою посмішкою.Я дуже рада, що прийшла на курси в Телетрейд. Рекомендую всім.
Марина
Економічний календар
20 вересня 2019
Привіт друзі. Мене звати Марія. Я новачок в роботі на фінансових ринках. Я торгую через даного брокера всього три місяці, мені подобається економічний календар, в ньому завжди можна переглянути значущі події по ринку і спланувати торгівлю. Це зручно. Рекомендую.
Марія
20 вересня 2019
Почав торгувати з Телетрейд в минулому році, вже кілька разів знімав прибуток, всім задоволений, компанія відмінна.
Юрій
18 вересня 2019
Телетрейд не тільки професійний брокер, в цій компанії працюють справжні професіонали своєї справи. Я починав в Телетрейд робити свої перші кроки в трейдингу. Мене професійно навчали. Далі заручили підтримкою фінансових експертів. Телетрейд це дуже сильна і потужна компанія.
Дмитро
18 вересня 2019
Я 5 років вже займаюся трейдингом і з них 3 з Телетрейд. Вважаю що Телетрейд - це одна з кращих компаній з торгівлі на форексі.
Влад
17 вересня 2019
Співпрацюю з брокером Телетрейд вже більше двох років. За час роботи я пройшов абсолютно все ... почав з навчання і займався відразу самостійно трейдингом. Результати були більш менш так як у мене не вистачало часу щоб аналізувати ринок. Минулого літа я почав цікавитися проектом синхронна торгівля і алгоритмізованою торгівлею. Дуже круто, те що в цьому проекті є трейдери, де працюють торгові роботи. Я підключений до одного такого і дуже задоволений результатом. Як на мене це взагалі ідеальний варіант для пасивного доходу.
Юрій
16 вересня 2019
Дуже багато брокерів поміняв, кілька разів потрапляв і на псевдо брокерів, був різний досвід і зараз зупинився на Телетрейд. Хочу сказати не зовсім ідеальна компанія, є деякі нюанси, але в цілому все нормально і можна працювати. Тому зараз немає бажання ще щось шукати і я навіть можу порекомендувати цього брокера як оптимального для стабільної роботи.
Юрій
16 вересня 2019
Як я вибирав брокера? виходячи з його періоду роботи. Зараз складно знайти стабільну компанію, яка працює більше 5 років. 22 роки роботи Телетрейд говорять самі за себе. Це стабільність, надійність і якість.
Павло
брокер Телетрейд
16 вересня 2019
Всім привіт, мене звуть Олексій. Хочу сказати, що трейдинг з європейським брокером Телетрейд - це просто. Просто тому, що у брокера відмінні торгові умови і відмінна аналітика, за допомогою якої легше ведеться торгівля.
Олексій
13 вересня 2019
Всім доброго часу суток.Меня звуть Олександр Став клієнтом Телетрейд в минулому році і не шкодую. Все подобається, сервіс відмінний. Прибуток виводив вже кілька разів. Я задоволений.
Олександр
13 вересня 2019
Працюю з Телетрейд не так давно - вже майже один рік. Почав відразу працювати за рекомендаціями з проектом синхронна торгівля. Я підключений до учасника, який стабільно приносить мені по 2-3% щомісяця у валюті. Коли побачив цю прибутковість був приємно вражений, так як раніше в банку за цілий рік я заробляв 3% в доларах. Хлопці, за цілий рік !!! А тут за місяць. Дуже задоволений результатом. Зараз розглядаю ще кілька проектів з сінхронкі для заробітку. Вдячний таким компаніям як Телетрейд за можливість заробляти на фінансовому ринку.
Василь
12 вересня 2019
Брокер Телетрейд подобається насамперед за рахунок своєї аналітики, яку вони надсилають в лк. Допомагає заробляти.
Наталя
1 / 7
Залишити відгук
+38 (044) 230-86-77
Технічна підтримка: +442080895636
Рус Укр
+38 (044) 230-86-77

© 2000-2020. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Полезные новости
в соцсетях и мессенджерах Выберите свой способ
подключиться!
Введіть запит
Зворотний дзвінок