Статті
Цей розділ створений спеціально для тих, хто хоче зрозуміти, що являють собою фінансові ринки і як на них можна заробити.
У ньому зібрані статті, що відповідають на найбільш поширені питання про ринок Forex і CFD.

Форекс-трейдинг

По теме статьи

Головна суть торгівлі на валютному ринку, або як його ще називають, форекс трейдинга, заключається в купівлі та подальшому продажі валюти, яка під впливом деяких певних зовнішніх обставин, наперед прорахованих трейдером ринку, зросла в ціні.

Слід пам'ятати, що валютні курси змінюються практично кожну секунду під впливом попиту та пропозиції на певну валюту конкретної держави з боку банків, фінансових організацій, а також простих людей, які продають і купують валюту в обмінних пунктах. Тим самим, кожен, хто продає або купує валюту незалежно від того, чи знає він що таке Форекс-трейдинг чи ні, є його учасником і в якійсь мірі впливає на котирування. Також на зміну курсів впливають макроекономічні, політичні чинники і важливі події, які відбуваються у світі.

Форекс-трейдинг використовує для прогнозування валютних курсів різноманітні способи, головними з яких є технічний і фундаментальний аналіз.

1. Технічний аналіз грунтується саме на статистичних даних, де в його основі лежить вивчення фігур аналізу та індикаторів тенденцій.

2. Для фундаментального аналізу необхідно аналізувати економічні показники світових держав.

Технічний аналіз є обов'язковим для Форекс-трейдинга і, як правило, трейдер вивчає його самостійно за допомогою підручників або на курсах підготовки трейдера. Макроекономічний аналіз в більшості випадків не вимагає глибокого вивчення, оскільки сьогодні існує маса спеціалізованих джерел, які самостійно проводять аналіз і публікують висновки, або вказують на зміни, що відбулися і можливі впливи на економіку. Що є достатнім для роботи разом з основним технічним аналізом.

З розвитком інформаційних технологій, зокрема глобальної мережі Інтернет, і подальшої масової комп'ютеризації, трейдерам валютного ринку стала доступна торгівля через інтернет. Інтернет торгівля істотно спростила й удосконалила процес укладання контрактів на купівлю та продаж валюти і цінних паперів, зробивши його швидким і доступним. Торгівля на валютному ринку Форекс за допомогою Інтернету дозволила перемістити поточні угоди й операції з валютою, а також цінні папери в торговий термінал, завдяки чому торгувати стало можливо, не виходячи з дому.

Рекомендованные статьи

Стратегія Пуріа відноситься до скальпуючих стратегій Форекс і розрахована на торгівлю в часовому годинному інтервалі на терміналі MetaTrader4.

Абсолютна більшість трейдерів ринку Форекс, вибираючи торгову стратегію, покладається на технічний і фундаментальний аналіз.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок