Статті
Цей розділ створений спеціально для тих, хто хоче зрозуміти, що являють собою фінансові ринки і як на них можна заробити.
У ньому зібрані статті, що відповідають на найбільш поширені питання про ринок Forex і CFD.

Інтернет трейдинг

По теме статьи

Люди, які пов'язані з валютним ринком Форекс, знайомі з таким терміном як інтернет-трейдинг. Але існують і ті, у кого це словосполучення не викликає ніяких асоціацій. Як правило, це поняття дуже тісно пов'язане саме з валютним ринком або ринком цінних паперів. Воно означає насамперед виконання операцій з купівлі/продажу валюти або цінних паперів через інтернет.

І зараз спробуємо виявити всі позитивні і негативні сторони інтернет-трейдингу.

Позитивні сторони:

  • Інтернет-трейдингом можна займатися в будь-якому куточку світу;
  • інтернет-трейдинг відноситься до бізнесу, який належить лише Вам;
  • інтернет-трейдинг дає можливість заробляти стільки, скільки Вам буде завгодно;
  • людину, яка займається інтернет-трейдингом, поважають оточуючі і навіть заздрять;
  • у таких людей немає керівництва, їм не потрібно керувати підлеглими, вони самі собі господарі.

Негативні сторони:

  • Щоб займатися таким видом діяльності, як інтернет-трейдинг, необхідно мати істотний запас вільного часу;
  • необхідно тривалий час сидіти за комп'ютером;
  • інтернет-трейдинг постійно перевіряє людину на міцність, психологічну міцність. Потрібно бути сильним, щоб витримати програш, без якого не обійтися;
  • більшість людей не в змозі себе психологічно контролювати, тому щонайменша невдача дуже сильно впливає на психіку.

Якщо не брати до уваги всі існуючі психологічні навантаження, то можна впевнено сказати, що інтернет-трейдинг має безліч переваг. Трейдер отримує фінансову свободу, безліч навичок, які дуже допомагають у житті для прийняття рішень. А також свободу пересування, почуття впевненості від усвідомлення того, що він забезпечує себе, свою сім'ю всім необхідним для гідного життя.

Саме така робота розкриває для людини величезні можливості. Щоб розпочати інтернет-трейдинг, немає необхідності вкладати великий капітал. Досить почати читати книжки, практикувати теорію на демо-рахунку в компанії, в якій Ви плануєте торгувати за реальні гроші, і паралельно почати відкладати гроші з зарплати.

Сьогодні існує багато компаній, які надають доступ до валютного ринку Форекс для здійснення інтернет-трейдингу і пропонують навіть почати торгівлю з на рублів. Якщо поставити перед собою певну ціль, то кожний охочий накопичив би за 6 місяців суму в 3 000 рублів, а цього цілком достатньо, щоб перевірити себе і свою стратегію на міцність. Якщо для Вас цього мало, то є міні-форекс, вкладаєте суму в 100$ і торгуєте.

Рекомендованные статьи

Стратегія Пуріа відноситься до скальпуючих стратегій Форекс і розрахована на торгівлю в часовому годинному інтервалі на терміналі MetaTrader4.

Абсолютна більшість трейдерів ринку Форекс, вибираючи торгову стратегію, покладається на технічний і фундаментальний аналіз.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок