Статті
Цей розділ створений спеціально для тих, хто хоче зрозуміти, що являють собою фінансові ринки і як на них можна заробити.
У ньому зібрані статті, що відповідають на найбільш поширені питання про ринок Forex і CFD.

Графічний аналіз Форекс

По теме статьи

Графічний аналіз Форекс - одна з ключових складових технічного аналізу. Основою графічного аналізу є зображення в графічному вигляді руху курсів різними лініями, які максимально точно ідентифікують поточний стан ринку і дозволяють визначити майбутній розвиток ринкової та цінової ситуації на ринку Форекс.

Графічний аналіз, як інструмент прогнозування ринкових цін і відносин, став одним з перших інструментів прикладного ринкового аналізу в ті "давні" часи, коли не було персональних комп'ютерів, які дозволяють сьогодні будувати і прогнозувати поведінку найскладніших індикаторів майже в автоматичному режимі. Тоді доводилося обходитися креслярськими інструментами, але те, що і сьогодні, в століття обчислювальної техніки, класичний графічний аналіз не втратив своєї актуальності, свідчить про його користь, як унікального інструменту аналізу ринку.

Основним інструментом графічного аналізу є лінія тренду, рівень підтримки та опору, фігури перелому. Рух ціни, що відображує той чи інший тренд відбувається по прямій, і під деяким фіксованим градусом. Поки існує тренд, ціна прагне пробити його лінію, щоразу "відскакуючи" від нього, після чого тренд отримує новий імпульс. У момент пробою ціною лінії тренда тенденція завершується.

Залежно від типу фігури, яку утворює ціна валютної пари, Ви зможете припустити, як вона поведе себе в найближчому майбутньому. Крім того, спрямованість руху ціни, як одна з основоположних параметрів технічного аналізу, виявляється не менш цікавим моментом для інвестора. Тому ключове завдання трейдера, що використовує графічний аналіз - це з'ясування, в якому напрямку рухається ринок і, на підставі детального аналізу наявних фігур графічного аналізу, формулювання для себе висновку щодо подальшого розвитку ситуації.

На перший погляд все виглядає просто - ідентифікував тренд, зафіксував лінію і веди торгівлю в напрямку тренда до тих пір, поки не дочекаєшся пробою лінії. У дійсності, як і будь-яка наука, графічний аналіз передбачає свої нюанси і далеко не все так просто, як здається на перший погляд.

Проте, слід зазначити, що ніякої різниці в дослідженні графіків різної часової тривалості не існує. Форма цінового графіка, фігури розвороту свічок, сигнали індикаторів та інші параметри графічного аналізу ОДНАКОВІ, і на місячному, і на 1-хвилинному графіку.

На графіках різних валютних пар, як було зазначено досить давно, незалежно від часового інтервалу, з певною періодичністю з'являються зовсім однакові графічні фігури, аналізуючи поведінку у часі яких можна з високим ступенем точності передбачити рух ціни в перспективі. Ця обставина дозволила графічному аналізу зайняти гідне місце в рейтингу популярності трейдерів, які активно його застосовують в своїй повсякденній роботі.

Головний недолік методу графічного аналізу - відносно висока частка суб'єктивності, що істотно ускладнює процес формулювання єдиних і чітких критеріїв визначення фігур на розглянутому ціновому графіку. За допомогою інструментів графічного аналізу, різні трейдери в межах одного і того ж цінового графіка можуть виявити абсолютно різні фігури, що тягне за собою різну трактовку ситуацій, які складаються на валютному ринку.

Проте, методологія визначення різних фігур на сьогоднішній день описана досить докладно, існує маса теоретичної інформації, тому після детального опрацювання основних концепцій і з набуттям деякого практичного досвіду застосовувати цей вид аналізу Вам буде досить просто.

Рекомендованные статьи

Стратегія Пуріа відноситься до скальпуючих стратегій Форекс і розрахована на торгівлю в часовому годинному інтервалі на терміналі MetaTrader4.

Абсолютна більшість трейдерів ринку Форекс, вибираючи торгову стратегію, покладається на технічний і фундаментальний аналіз.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок