• Що таке проект «Синхронна торгівля»?

  Проект «Синхронна торгівля» - це сервіс пропорційного копіювання торгових операцій з рахунку Трейдера на приєднані рахунку Інвесторів. Якщо за звітний період сукупний результат скопійованих на рахунок Інвестора угод позитивний, то Трейдер отримує встановлений їм комісійну винагороду від прибутку.

 • Як копіюються угоди Трейдера?

  Торговельні операції копіюються на рахунок Інвестора починаючи з нової угоди Трейдера.

  Відкладені ордери чи не копіюються на рахунок Інвестора. Копіювання торгових операцій Трейдера, скоєних за допомогою відкладених ордерів, відбувається в момент активації відповідних ордерів.

  Обсяг копіювання торгової операції Трейдера розраховується на основі співвідношення коштів Інвестора і Трейдера:  Обсяг угоди Інвестора = Ratio х Засоби Інвестора Средства Трейдера x Обсяг угоди Трейдера  Засоби включають баланс, нереалізований результат по відкритих позиціях, і кредити, якщо вони надані компанією.

 • Чи може Інвестор управляти скопійованими з рахунку Трейдера угодами?

  Так може. Якщо Інвестор змінив який-небудь параметр (StopLoss, TakeProfit) відкритої угоди або справив часткове закриття відкритої позиції, то угода переходить під управління Інвестора.

  Перехід операції під управління Інвестора означає, що закриття даної угоди не буде вироблено при здійсненні відповідної торгової операції на рахунку Трейдера, і Інвестор повинен буде стежити за цією угодою і закривати її самостійно.

 • Чому з кожної прибуткової скопійованої угоди на рахунку Інвестора стягується комісія?

  З кожною прибутковою скопійованої угоди на рахунку Інвестора стягується комісія в розмірі, встановленому відповідним Трейдером, з коментарем "cmsn lock". Дана комісія списується з рахунку Інвестора і резервується на спеціальному буферному рахунку. Накопичені на буферному рахунку кошти розподіляються між Інвестором і Трейдером при проведенні взаєморозрахунку.

 • Що таке буферний рахунок?

  Буферний рахунок - це спеціальний рахунок, на якому накопичується комісія з прибуткових операцій, скопійованих на рахунок Інвестора. Накопичена комісія розподіляється між Інвестором і Трейдером при проведенні взаєморозрахунку. Буферний рахунок необхідний для захисту інтересів Інвесторів та Трейдерів, тому що Інвестор не зможе зняти належні Трейдеру кошти, а трейдер не зможе отримати більше комісійну винагороду, ніж йому належить за сукупними результатами його роботи за звітний період.

 • Як відбувається взаєморозрахунок між Інвестором і Трейдером?

  Взаєморозрахунок між Інвестором і Трейдером відбувається у встановлений період за умови відсутності відкритих реплікованих позицій на рахунку Інвестора.

  Винагорода Трейдера становить частину сукупного прибутку від скопійованих угод на рахунку Інвестора. Винагорода Трейдера списується з буферного рахунку і нараховується на його торговий рахунок з коментарем "cmsn from". Решту коштів буферного рахунку повертаються на торговий рахунок Інвестора з коментарем "cmsn return".

 • Що таке рахунок Інвестора?

  Рахунок Інвестора - це торговий рахунок в компанії TeleTrade, який зареєстрований в проекті «Синхронна торгівля» як рахунок Інвестора.

 • Як відкрити рахунок Інвестора?

  Для відкриття рахунку Інвестора необхідно:

  • Зареєструвати Особистий кабінет і відкрити торговий рахунок в компанії TeleTrade.
  • У розділі «Інвестиції» вибрати пункт меню «Синхронна торгівля».
  • Вибрати торговий рахунок, який потрібно зареєструвати в якості рахунку Інвестора.
  • Присвоїти торговому рахунку статус «Інвестор» шляхом натиснення відповідної кнопки.
 • Як приєднати рахунок Інвестора до рахунку Трейдера?

  Для приєднання рахунку Інвестора до рахунку Трейдера необхідно:

  • В Особистому кабінеті в розділі «Інвестиції» вибрати пункт меню «Синхронна торгівля».
  • Вибрати торговий рахунок, який потрібно приєднати до Трейдеру.
   При необхідності потрібно присвоїти рахунку статус «Інвестор».
  • Натиснути на кнопку «Підключити трейдера».
  • У вікні, в полі «Контракт трейдера / нікнейм» ввести відповідні дані Трейдера: контракт Трейдера або нікнейм.
  • Натиснути кнопку «Знайти».
  • Ознайомитися з інформацією про трейдерів і його комісійній винагороді і натиснути кнопку «Далі».
  • У вікні встановити відсоток копіювання угод і натиснути «Підтвердити».
 • Як від'єднати рахунок Інвестора від рахунку Трейдера?

  Для від'єднання рахунку Інвестора від рахунку Трейдера необхідно:

  • В Особистому кабінеті в розділі «Інвестиції» вибрати пункт меню «Синхронна торгівля».
  • Вибрати торговий рахунок, який потрібно від'єднати від Трейдера.
  • Натиснути на кнопку «Відключити трейдера» і у спливаючому вікні підтвердити свою дію.
 • Чому рахунок Інвестора можна приєднати тільки до одного Трейдеру?

  Для досягнення максимальної фінансової прозорості взаємодії Інвестора і Трейдера в проекті «Синхронна торгівля» одним рахунком Інвестора можна приєднатися тільки до одного рахунку Трейдера. Для складання портфеля з Трейдерів рекомендується відкрити кілька рахунків Інвестора і приєднати їх до відповідних Трейдерам.

 • Що таке рахунок Трейдера?

  Рахунок Трейдера - це спеціальний рахунок, який зареєстрований в проекті «Синхронна торгівля» компанії TeleTrade в якості постачальника торгових сигналів рахунки Трейдера.

 • Який мінімальний початковий капітал Трейдера?

  Для забезпечення інтересів Інвесторів розмір власних коштів на рахунку Трейдера повинен становити не менше 300 USD.

 • Як відкрити рахунок Трейдера в компанії TeleTrade?

  Для відкриття рахунку Трейдера необхідно:

  • Зареєструвати Особистий кабінет і відкрити торговий рахунок в компанії TeleTrade.
  • Поповнити торговий рахунок на суму не менше 2 000 USD.
  • У розділі «Інвестиції» вибрати пункт меню «Синхронна торгівля».
  • Зареєструвати торговий рахунок в якості рахунку Трейдера шляхом натиснення відповідної кнопки.
  • Заповнити профіль Трейдера і профіль рахунку.
 • Як розраховується прибутковість Трейдера?

  Прибутковість Трейдера розраховується на основі щоденного зміни стану рахунку. У розрахунку прибутковості не беруть участь будь-які балансові операції. Це означає, що дані про прибутковість відображають лише результат торговельних операцій Трейдера.

 • Що таке волатильність щоденної дохідності?

  Волатильність щоденної дохідності - це величина, що відображає розмір щоденних коливань прибутковості по відношенню до її середньої величини. Коливання прибутковості - це ризик. Високі коливання - це високий ризик.

 • Що таке параметр ризику?

  Ризик - це нормований показник колебній щоденної дохідності за останні 14 торгових днів. Якщо цей показник високий (5), значить Трейдер допускає високі коливання прибутковості, тобто використовує агресивні торгові стратегії. Низький показник (1) свідчить про те, що стратегія Трейдера консервативна.

 • Що таке просадка?

  Поточна просадка - величина, що характеризує поточний стан торгового рахунку (прибутковості) щодо його історичного максимуму по прибутковості.

  Максимальна просадка - величина, що характеризує максимальне зниження прибутковості щодо попереднього локального максимуму, яке було досягнуто за всю історію рахунку Трейдера.

 • Що таке фактор відновлення?

  Фактор відновлення - характеристика результатів Трейдера, яка розраховується як відношення поточної прибутковості до максимальної просідання. Фактор відновлення показує, наскільки прибуток перевищує глибину максимальної осідання. При порівнянні двох трейдерів з однаковою прибутковістю найкращим є той, у якого фактор відновлення вище, тому що його прибутковість була досягнута при меншій просідання.

 • Що таке коефіцієнт Шарпа?

  Коефіцієнт Шарпа - характеристика результатів Трейдера, яка розраховується як відношення прибутковості до волатильності (коливань) прибутковості. Коливання прибутковості - це ризик. Високі коливання - це високий ризик, і вони повинні приносити високий дохід. При порівнянні двох трейдерів з однаковою прибутковістю найкращим є той, у якого коефіцієнт Шарпа вище, тому що його прибутковість була досягнута з найменшими ризиками.

+38 (044) 230-86-77
Технічна підтримка: 0 800 501 633
Рус Укр
+38 (044) 230-86-77

ВАЖЛИВО

При перенесенні позицій з середи на четвер своп стягується в потрійному розмірі. При цьому існує виняток: по CFD на сировину (CFDs on Commodities) і CFD на індекси (CFDs on Indices) потрійний СВОП нараховується / утримується в п'ятницю.

У період проведення банківського роловера (23:59:00 - 00:05:00) може бути істотне розширення спредів в зв'язку з низькою ліквідністю.

Рівень відкладених ордерів складає близько двох мінімально можливих спредів. З актуальною інформацією про рівень відкладених ордерів можна ознайомитися за допомогою торгового терміналу.

В таблиці вказані мінімально можливі маржинальні вимоги, які може надати Компанія. Маржинальні вимоги по кожному інструменту/групі інструментів залежать від індивідуальних налаштувань конкретного торгового рахунку.

ПРИМІТКИ

Для валютних пар розмір спреду вказаний в пунктах в зручному форматі, а саме: для п'ятизначних котирувань 1 пункт — це четвертий знак після коми (0.0001), для тризначних — другий знак після коми (0,01)

Поточний розмір спреду відображається з затримкою і не є гарантованим компанією.

Оновлення інформації про свопи відбувається щодня о 23:50 за часом торгового терміналу.

У зв'язку з технічним особливостями, початок нарахування свопів відбувається о 23:59:00 за часом торгового терміналу, тому нарахування свопів можливо з останньої хвилини доби.

Розмір свопів вказаний у пунктах відповідно до термінології торгової платформи, тобто визначається точністю інструменту. Наприклад, для EURUSD 1 пункт дорівнює 0.00001.

Торгівля фінансовими інструментами, в тому числі інструментами ринку Forex, є високоризиковим видом діяльності, пов'язаним не тільки з можливістю отримання прибутку, а й з ризиком спричинення збитків.

Торгові операції з валютами, CFD і іншими інструментами на фінансових ринках пов'язані з ризиками фінансових втрат (розмір яких може бути значним). У разі, якщо ви не до кінця опанували специфіку торгівлі на фінансових ринках, ці ризики зростають, тому TeleTrade рекомендує впевнитись в наявності необхідних знань і/або пройти відповідну підготовку.

Підвищення особистого рівня інформованості про принципи, закономірності й особливості торгівлі на фінансових ринках (в тому числі на Forex), а також підвищення особистої фінансової грамотності є додатковою гарантією успішної торгівлі.

© 2000-2020. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Полезные новости
в соцсетях и мессенджерах Выберите свой способ
подключиться!
Введіть запит
Зворотний дзвінок