Програми лояльності

Отримайте можливість торгувати на фінансових ринках на особливих умовах.

Програми лояльності TeleTrade дозволять вам торгувати на фінансових ринках з максимальною вигодою. Продовжуйте користуватися надійними і якісними послугами компанії на більш вигідних умовах!

Програма
лояльності
TeleTrade
Торгуйте, поповнюйте рахунок і отримуйте бонусні бали, які можна обміняти на додаткові кошти на торговому рахунку, або на реальні гроші.
VIP-клієнтам
Отримуйте особливі переваги в обслуговуванні та умови торгівлі на фінансових ринках з VIP-статусом TeleTrade.
Бонус 24%
Ведіть активну торгівлю на фінансових ринках і отримуйте додатковий дохід в розмірі 24% річних на ваші власні кошти.
Бонус на старт
Відразу при відкритті та поповненні торгового рахунку отримаєте бонусні кошти від $1 000  в подарунок.
Отримати консультацію
+38 (044) 230-86-77
Технічна підтримка: +442080895636
Рус Укр
+38 (044) 230-86-77

© 2000-2020. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Полезные новости
в соцсетях и мессенджерах Выберите свой способ
подключиться!
Введіть запит
Зворотний дзвінок